Sık Sorulan Sorular

Ekspertiz Hakkında Sorulan ve Bilinmek İstenen Doğrular

Araçta boya olup olmadığını, değişen parçasının olup olmadığını ve orijinal parçalarının tespitini kapsar.

Aracın lokal boyası olup olmadığını dijital ölçüm cihazı ile birlikte, yılların verdiği deneyimle sizlere özel rapor sonucuyla gösterilir.

Araç Fren Muayenesi

Motor durumunu gösteren ölçümlerle, motorun gücünü, yıpranma payını, yağ kaçaklarını, son bakım tarihini (yaklaşık olarak) vites ve şanzıman kontrolünü kapsamaktadır

Fren Muayenesi Dosya Yakma

Aracın ön takımlarının kontrolü yaptıktan sonra, rot ve rotil kontrolleri yapılarak, son olarak yaylar ve direksiyon aksamı test edilir. Raporda belirtilir.

Aracın konforu için önem taşıyan amartüserlerin dördü de kontrol edilerek bilgisayar destekli sonuçlar raporda belirtilir.

Fren hortumları, ABS kontrolü gerçekleştirilerek, frenlerin tutuş mesafesi, balata kalınlıkları ve disk gözden geçirilir. Hidrolik seviyesi kontrol edilir ve raporda belirtilir.

Biten Balata

Alt taban kontrolü, şaselerde meydana gelen hasarların tespiti için önem taşımaktadır. Yine varsa aracın altında yer alan aksam ve yağ kaçakları bu şekilde tespit edilerek raporda belirtilir.

Araçta varsa meydana gelmiş arızalar dyno cihazı ile tespit edilerek yapılması gereken işlemler raporda belirtilir. Ayrıca motorun genel durumu ve performansı da bilgisayar destekli olarak raporda belirtilir.

Ülkemizin her yerinden ekspertiz yaptırmanız mümkündür. Facetime ya da whatsapp üzerinden canlı olarak aracın durumu hakkında bilgi verilir. Bu işlem için ücretin peşin olarak ödenmesi gerekmektedir.

Ekspertiz ücreti 100 TL olup, bu rakam güncel olmayabilir. Lütfen ekspertiz öncesi arayarak güncel fiyat bilgisi alınız.

Ekspertiz raporunun geçerlilik süresi yoktur. Aracın garajımızdan çıktıktan sonra herhangi bir işlemden geçirilip geçirilmeyeceğini bilemeyiz. Fakat o an için verdiğimiz tüm bilgiler için garanti verebiliriz.

Ekspertiz yaptırmaya gelmeden önce aracın tramer kayıtlarını sorgulatmanız yararınıza olacaktır.

HİZMETLER

Motor Ekspertizliği

Motorun beygir gücü, tork ölçümü, şanzıman...

Süspansiyon Ekspertizliği

Ön-arka süspansiyon, ön ve arka bilyeler...

Yol Tutuş Testi

Yol tutuş değerleri ve ön-arka dingil değerleri...

Fren Ekspertizliği

Kampana, disk ve balata oranları...

Elektronik - Elektrik Aksam

Klima, radyo, silecekler, camlar, koltuk...

İLKELERİMİZ

  • Bir insanın karakterinin gerçek göstergesi, ona faydası olmayacak insanlara ve onun karşısında duramayacak insanlara nasıl davrandığıdır. our best. Abigail Buren
  • Dünyada sahip olduklarınız, hayatınızın sona erdiği gün başkaların olacaktır. Ama kim olduğunuz, sonsuza kadar sizin olacaktır. Henry Dyke
  • Daha önce hiç sahip olmadığın bir şeye sahip olmak istiyorsan, daha önce hiç yapmadığın bir şey yapmalısın. N. Peseschkian
scroll up